Центр развития личности "Радостный Мир" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: психологічна допомога Києва

Якщо вас цікавить Центр развития личности "Радостный Мир", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Медицина в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки психологічна допомога. А якщо вам є що сказати про Центр развития личности "Радостный Мир", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати психологічна допомога до душі.

УКР РУС

Головна » Медицина » Психологічна допомога в Києві » Центр развития личности "Радостный Мир"
Пошук:


Медицина
Центр развития личности "Радостный Мир"Профессиональная диагностика и индивидуальное консультирование:
- обучающие программы для психологов (интермодальная арт-терапия, телесно-ориентированная психотерапия, работа с проективными и терапевтическими картами, аналитическая психология);
- индивидуальная и групповая, развивающая и коррекционная работа с детьми всех возрастов;
- семейная психотерапия;
- групповые терапевтические занятия и психологические тренинги;
- молодежные психологические программы личностного, социального и профессионального развития;
- просветительская, информационная деятельность.

«Радостный мир» регулярно проводит развивающие, коррекционные психологические тренинги для групп детей разного возраста и целых классов – в условиях города и на выезде.

Программы выстроены в форме игры, учитывая психологические особенности возраста, что позволяет лучше раскрыть и развить потенциал ребенка, улучшить взаимодействие в классе.

Телефон:
38 (050) 386-4036

Адрес:
г. Киев
Сайт:
www.joyworld.com.ua

E-mail:
joyworld.kiev@gmail.com


Рубрики:
Психологічна допомога

Центр психологической коррекции и развития для детей с аутизмом "Моя дитина"

Задачей центра является предоставление комплексной коррекционно-педагогической помощи ребенку. За...
Додати компанію
Коментарі користувачів: Центр развития личности "Радостный Мир"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Центр развития личности "Радостный Мир", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати центр развития личности, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Радостный Мир, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.