Полиграфия "NikPrint" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: поліграфія Києва на Почайной

Якщо вас цікавить Полиграфия "NikPrint", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Послуги в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки поліграфія або географічно спростити відбір (наприклад: поліграфія, м. ). А якщо вам є що сказати про Полиграфия "NikPrint", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати поліграфія до душі.

УКР РУС

Головна » Послуги » Поліграфія в Києві » Полиграфия "NikPrint"
Пошук:


Послуги
Link.ua рекомендует:
Работа в полиграфии

Полиграфия "NikPrint"Полиграфия на Подоле оказывает услуги широкоформатной печати на новейшем оборудовании всемирно известных фирм, что позволяет нам добиться максимально качественных результатов в кратчайшие сроки и по оптимальным ценам.

Устойчивость при наружном применении - до 3-х лет!

Телефон:
38 (093) 025-5553

Адрес:
ул. Новоконстантиновская, 1в
Сайт:
www.nikprint-kiev.ru

E-mail:
k250782@ukr.net


Метро поблизу:
Почайна (Петровка)

Рубрики:
Поліграфія

Додати компанію

Полиграфия "NikPrint" на карті Києва


Полиграфия "NikPrint" на карті Києва


Коментарі користувачів: Полиграфия "NikPrint"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Полиграфия "NikPrint", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати полиграфия, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії NikPrint, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.