Клуб Бразильского Джиу-Джитсу "BJJ" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: бойове мистецтво Києва на Крещатике

Якщо вас цікавить Клуб Бразильского Джиу-Джитсу "BJJ", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Спорт в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки бойове мистецтво або географічно спростити відбір (наприклад: бойове мистецтво, м. ). А якщо вам є що сказати про Клуб Бразильского Джиу-Джитсу "BJJ", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати бойове мистецтво до душі.

УКР РУС

Головна » Спорт » Бойове мистецтво в Києві » Клуб Бразильского Джиу-Джитсу "BJJ"
Пошук:


Спорт
Клуб Бразильского Джиу-Джитсу "BJJ"Клуб Бразильского Джиу-Джитсу – Brazilian Jiu-Jitsu (BJJ) – в г. Киев, объявляет набор для всех желающих, не зависимо от пола и возраста в группы по изучению бразильского боевого искусства – Gracie Jiu-Jitsu.

Бразильское джиу-джитсу (порт. Jiu-Jitsu Brasileiro) — боевое искусство, система самозащиты и международное спортивное единоборство, основой которого является борьба в партере, а также болевые и удушающие приёмы.

Данное боевое искусство основывается на принципе, по которому человек слабо развитого телосложения может успешно защититься от более сильного противника, используя надлежащую технику (болевые приёмы и удушения), и победить его.

Бразильскому джиу-джитсу (БЖЖ, БДД, BJJ) можно обучаться для разных целей: самообороны, спорта, соревнований (как в ги, так и без) и смешанных единоборств MMA (Mixed Martial Arts). Спарринг (в BJJ также именуемый роллингом) и полноконтактная тренировка играют главную роль в обучении и при подготовке к соревнованиям.

В программе обучения:

1) Бразильское Джиу-Джитсу (Brazilian Jiu-Jitsu - BJJ);
2) Сабмишен Грэпплинг (Submission Grappling - No-Gi Grappling);
3) Техники самозащиты на улице;
4) Акробатика.

Телефон:
38 (044) 469-5290, (050) 469-5290

Адрес:
ул. Ольгинская, 2/4, СШ №94, 4-й этаж, студия танцев "Фиделио"
Сайт:
www.jiu-jitsu.in.ua

E-mail:
info@jiu-jitsu.in.ua


Метро поблизу:
Крещатик
Майдан Незалежности

Рубрики:
Бойове мистецтво

Фитнес клуб "Mega GYM"

Спортклуб MegaGym предлагает абсолютно новый формат фитнес услуг на рынке Украины. Вы устали пере...
Клуб активного отдыха "Подольский"

Клуб активного отдыха "Подольский" предоставляет Вам уникальную возможность провести незабываемое вр...
Фитнес клуб "Гран-При"

"Гран-при" - фитнес-клуб премиум класса в самом сердце Киева. Единственно возможное решение тех, кто...
Спортивная секция айкидо "Коджикан"

Рады приветствовать Всех ищущих и уже нашедших для себя Путь Айки, Йоги, и не только…, как говорится...
Додати компанію

Клуб Бразильского Джиу-Джитсу "BJJ" на карті Києва


Клуб Бразильского Джиу-Джитсу "BJJ" на карті Києва


Коментарі користувачів: Клуб Бразильского Джиу-Джитсу "BJJ"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Клуб Бразильского Джиу-Джитсу "BJJ", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати клуб бразильского джиу-джитсу, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії BJJ, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.