Компания "Скло+Глас" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: ремонт квартир Києва на Лукьяновской

Якщо вас цікавить Компания "Скло+Глас", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Ремонт в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки ремонт квартир або географічно спростити відбір (наприклад: ремонт квартир, м. ). А якщо вам є що сказати про Компания "Скло+Глас", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати ремонт квартир до душі.

УКР РУС

Головна » Ремонт » Ремонт квартир в Києві » Компания "Скло+Глас"
Пошук:


Ремонт
Компания "Скло+Глас"Стеклянные двери, стеклянные перегородки, безрамное остекление, архитектурные и интерьерные изделия из стекла.

Наша компания одной из первых начала производство и установку стеклянных дверей в Киеве, как в жилых, так и в нежилых помещениях. Сейчас стеклянные двери и стеклянные перегородки в Киеве пользуются высоким спросом и заслуженной популярностью.

Основное направление нашей деятельности - элитные стеклянные двери и перегородки; инновационное безрамное остекление ParkLine; различные предметы интерьера, в том числе встроенные стеклянные полки и стеллажи.

Высококачественная эксклюзивная работа с учётом всех пожеланий клиента. Предусматриваются гарантия и сервисное обслуживание.

Каждая конструкция изготавливается на заказ. Выполняются заказы любой сложности. Замеры проводятся инженерами фирмы, установка - обученными, имеющими сертификат компании монтажниками с использованием уникального специального оборудования и высококачественных материалов.

Телефон:
044-531-30-39

Факс:
044-531-30-08

Адрес:
ул. Артема, 26а
Сайт:
http://sklo-glas.kiev.ua

E-mail:
info@sklo-glas.kiev.ua


Метро поблизу:
Лукьяновская
Золотые ворота

Рубрики:
Ремонт квартир

Додати компанію

Компания "Скло+Глас" на карті Києва


Компания "Скло+Глас" на карті Києва


Коментарі користувачів: Компания "Скло+Глас"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Компания "Скло+Глас", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати двери и изделия из стекла, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Скло+Глас, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.