Клуб воздухоплавателей "Get Fly" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: організація свята Києва на Дарнице

Якщо вас цікавить Клуб воздухоплавателей "Get Fly", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Послуги в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки організація свята або географічно спростити відбір (наприклад: організація свята, м. ). А якщо вам є що сказати про Клуб воздухоплавателей "Get Fly", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати організація свята до душі.

УКР РУС

Головна » Послуги » Організація свята в Києві » Клуб воздухоплавателей "Get Fly"
Пошук:


Послуги

Клуб воздухоплавателей "Get Fly"Клуб воздухоплавателей "Get Fly" - команда энтузиастов и единомышленников, вдохновляемых извечным стремлением человека к полету в небо.

Мы нашли оригинальный ответ на вопрос, почему люди, вопреки своим подсознательным и явным желаниям, не летают - главным образом потому, что до сих пор не воспользовались услугами клуба "Get Fly".

Полет на аэростате может быть подарком-сюрпризом на свадьбу либо день рождения, частью программы корпоративного мероприятия или просто развлекательной прогулкой. "Get Fly" организует как индивидуальные, так и групповые полеты в нескольких регионах Украины.

Мини-путешествие в корзине воздушного шара - это и восхитительный активный отдых, и вполне безопасный глоток адреналина, способный очистить сознание от шелухи повседневных забот и пробудить дремлющие деловые и творческие способности, а также это и повод для законной гордости перед знакомыми.

Телефон:
38 (044) 332-6393, (067) 547-1887

Адрес:
бул. Труда, 10
Сайт:
getfly.com.ua

E-mail:
info@getfly.com.ua


Метро поблизу:
Дарница

Рубрики:
Організація свята

Детский игровой центр "Joy Land"

Joy Land Kiev - это детский парк активного досуга, который предлагает более 3700 м2 активного отдыха...
Музтамада Ирина

Хотите провести Ваше мероприятие весело и организовано? Тогда доверьте эту работу профессионалам....
Учебно-развивающий центр "К.У.Л"

1. Языковая школа для деток от 3,5 Учебно-развивающий центр "К.У.Л" приглашает деток от 3,5 лет,...
Культурно-развлекательный центр "Вітаю"

12 лет на рынке праздничных услуг Центр "Вітаю"!...
Додати компанію

Клуб воздухоплавателей "Get Fly" на карті Києва

Коментарі користувачів: Клуб воздухоплавателей "Get Fly"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Клуб воздухоплавателей "Get Fly", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати клуб воздухоплавателей, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Get Fly, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.