Студия интерьерного дизайна "ARTlike" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: дизайн інтер'єру Києва на Золотых воротах

Якщо вас цікавить Студия интерьерного дизайна "ARTlike", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Ремонт в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки дизайн інтер'єру або географічно спростити відбір (наприклад: дизайн інтер'єру, м. ). А якщо вам є що сказати про Студия интерьерного дизайна "ARTlike", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати дизайн інтер'єру до душі.

УКР РУС

Головна » Ремонт » Дизайн інтер'єру в Києві » Студия интерьерного дизайна "ARTlike"
Пошук:


Ремонт
Студия интерьерного дизайна "ARTlike"Студия интерьерного дизайна ARTlike с радостью поможет Вам создать красивый и комфортный дизайн интерьера квартиры, дома, офиса или ресторана!

Услуги дизайн-студии АРТлайк:
- дизайн интерьера квартир, коттеджей и домов;
- дизайн интерьера офисов, магазинов, салонов красоты;
- дизайн интерьера гостиниц, ресторанов и кафе.

Дизайн студия АРТлайк гарантирует профессионализм, качество, креативный подход и максимальное внимание к клиенту. Выполняем перепланировки любых видов сложности, прорисовку интерьера, полный пакет рабочих чертежей, художественную роспись. Работая над дизайном интерьера, студия дизайна Артлайк осуществляет сопровождение ремонтных работ, помощь в подборе мебели, декоративных и строительных материалов.

Не откладывайте свой звонок к нам! Начните создавать свой дизайн интерьера уже сегодня! Студия АРТлайк работает ежедневно, без выходных.

Телефон:
(044) 331-6358, (067) 287-1082

Адрес:
ул. Прорезная, 18/1г
Сайт:
www.artlike.com.ua

E-mail:
artlike-letters@mail.ru


Метро поблизу:
Золотые ворота
Театральная
Крещатик
Майдан Незалежности

Рубрики:
Дизайн інтер'єру

Додати компанію

Студия интерьерного дизайна "ARTlike" на карті Києва


Студия интерьерного дизайна "ARTlike" на карті Києва


Коментарі користувачів: Студия интерьерного дизайна "ARTlike"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Студия интерьерного дизайна "ARTlike", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати студия интерьерного дизайна, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії ARTlike, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.