Cпортклуб "Спартанец" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: бойове мистецтво Києва на Левобережной

Якщо вас цікавить Cпортклуб "Спартанец", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Спорт в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки бойове мистецтво або географічно спростити відбір (наприклад: бойове мистецтво, м. ). А якщо вам є що сказати про Cпортклуб "Спартанец", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати бойове мистецтво до душі.

УКР РУС

Головна » Спорт » Бойове мистецтво в Києві » Cпортклуб "Спартанец"
Пошук:


Спорт

Cпортклуб "Спартанец"Набираются группы для занятия единоборствами такими как как панкратион, борьба грэпплинг, бразильское джиу-джитсу (панкратион содержит в себе четыре раздела).

Панкратион - смешаный вид единоборств. В этот вид единоборств вошли такие виды борьбы как самбо, дзюдо, бразильское джиу-джитсу и многое другое. Проводится набор в группы по 10-14 человек. Занятия три раза в неделю.

Телефон:
38 (093) 073-1149

Адрес:
пр-т Мира, 15а
E-mail:
margul@bigmir.net


Метро поблизу:
Левобережная
Дарница

Рубрики:
Бойове мистецтво

Фитнес клуб "Колизей"

Фитнес клуб "Колизей" - это уникальное место для активного отдыха, а также место для новых приятных ...
Секция тайского бокса "Fight Club Friends" Muay Thai & Kickboxing

"Fight Club Friends" Muay Thai & Kickboxing, набирает детей, подростков, юношей и девушек а также вз...
Секция боевого искусства "Шотокан карате"

Классическая японская самозащита без оружия. В ее основе - удары руками и ногами по наиболее уязвимы...
Фитнес клуб "Mega GYM"

Спортклуб MegaGym предлагает абсолютно новый формат фитнес услуг на рынке Украины. Вы устали пере...
Додати компанію

Cпортклуб "Спартанец" на карті Києва

Коментарі користувачів: Cпортклуб "Спартанец"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Cпортклуб "Спартанец", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати Cпортклуб, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Спартанец, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.