Компания "Октелл-Украина" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: сервісні центри Києва на Черниговской

Якщо вас цікавить Компания "Октелл-Украина", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Інтернет, зв'язок в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки сервісні центри або географічно спростити відбір (наприклад: сервісні центри, м. ). А якщо вам є що сказати про Компания "Октелл-Украина", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати сервісні центри до душі.

УКР РУС

Головна » Інтернет, зв'язок » Сервісні центри в Києві » Компания "Октелл-Украина"
Пошук:


Інтернет, зв'язок

Компания "Октелл-Украина"Компания «Oktell-Украина«предлагает на Украинском рынке услуги по созданию контакт-центров «под ключ», включая весь перечень работ:
- предоставление телефонных номеров;
- предоставление каналов связи;
- установка и обслуживание оборудования;
- подготовка помещений и мебели;
- подбор и обучение персонала;
- интеграция IP-АТС Oktell(oktell.ru) с программным обеспечением сторонних разработчиков (CRM-системы, 1С, корпоративная электропочта, системы приёмки заказов и т.п.)

Целью нашей компании является улучшение коммуникации между компаниями и их клиентами. Для этого мы предоставляем и обслуживаем самые лучшие имеющиеся на рынке АТС, Call-центры и CRM-системы.

Телефон:
(044) 355-5607

Адрес:
пр-т Ю. Гагарина, 23, оф. 610
Сайт:
oktell.com.ua

E-mail:
Info@oktell.com.ua


Метро поблизу:
Черниговская

Рубрики:
Сервісні центри
Інші послуги

Установка и ремонт мини-АТС

Комплексные решения для любого бизнеса на базе мини АТС Panasonic, LG Nortel, Samsung, Siemens и IP ...
Додати компаніюКомпания "Октелл-Украина" на карті Києва


Компания "Октелл-Украина" на карті Києва


Коментарі користувачів: Компания "Октелл-Украина"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Компания "Октелл-Украина", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати создание контакт-центров, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Октелл-Украина, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.