Логистическая компания "DPForwarding" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: Вантажні перевезення Києва на Золотых воротах

Якщо вас цікавить Логистическая компания "DPForwarding", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Транспорт в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки Вантажні перевезення або географічно спростити відбір (наприклад: Вантажні перевезення, м. ). А якщо вам є що сказати про Логистическая компания "DPForwarding", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати Вантажні перевезення до душі.

УКР РУС

Головна » Транспорт » Вантажні перевезення в Києві » Логистическая компания "DPForwarding"
Пошук:


Транспорт
Логистическая компания "DPForwarding"Основным удобством работы с ООО «DPForwarding» является то, что заключая договор с нами, у Вас исчезает необходимость в поиске той или иной техники или услуги, мы оказываем полный комплекс работ.

Если необходимый транспорт или техника в данный момент задействованы, наша компания готова удовлетворить Вашу потребность за счет дополнительного использования подвижного состава партнеров. Данная возможность позволит Вам сэкономить время и средства для дополнительного поиска, а также обеспечит профессиональный подход к решению любой интересующей потребности.

Мы осуществляем грузоперевозки с оплатой только в одну сторону маршрута для того, чтобы иметь конкурентную стоимость наших услуг и этим привлекать постоянных партнеров.

Телефон:
38 (044) 568-0000, )050) 477-7776

Адрес:
ул. Большая Житомирская, 20а, оф. 11
Сайт:
dpforwarding.com.ua

E-mail:
dpforwardingdp@gmail.com


Метро поблизу:
Золотые ворота

Рубрики:
Вантажні перевезення

Такси "Kiev Mafia"

"Kiev Mafia", работающее на рынке пассажирских транспортных перевозок предлагает вам широкий спектр ...
Компания "Лимузин Такси"

Служба "Лимузин такси" ориентирована на долгосрочное сотрудничество с клиентами. Поэтому мы забо...
Додати компанію

Логистическая компания "DPForwarding" на карті Києва


Логистическая компания "DPForwarding" на карті Києва


Коментарі користувачів: Логистическая компания "DPForwarding"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Логистическая компания "DPForwarding", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати логистическая компания, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії DPForwarding, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.