Бухгалтерско-юридический консалтинг "ХАИ" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: реєстрація та ліквідація підприємства Києва

Якщо вас цікавить Бухгалтерско-юридический консалтинг "ХАИ", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Послуги в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки реєстрація та ліквідація підприємства. А якщо вам є що сказати про Бухгалтерско-юридический консалтинг "ХАИ", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати реєстрація та ліквідація підприємства до душі.

УКР РУС

Головна » Послуги » Реєстрація та ліквідація підприємства в Києві » Бухгалтерско-юридический консалтинг "ХАИ"
Пошук:


Послуги
Бухгалтерско-юридический консалтинг "ХАИ"Бухгалтерские обслуживания предприятий и предпринимателей:
- сдача отчетов;
- регистрация;
- перерегистрация;
- форма 6 (ежегодное подтверждение сведений о юридическом лице);
- смена КВЕДов
- начисления заработной платы.

Телефон:
38 (044) 250-1401, 250-8314

Адрес:
г. Киев
E-mail:
titani@ukr.net


Рубрики:
Реєстрація та ліквідація підприємства

Додати компанію


Коментарі користувачів: Бухгалтерско-юридический консалтинг "ХАИ"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Бухгалтерско-юридический консалтинг "ХАИ", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати бухгалтерско-юридический консалтинг, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії ХАИ, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.