Спортивно-оздоровительный клуб "BIG MAN" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: фітнес-клуби Києва на Нивках

Якщо вас цікавить Спортивно-оздоровительный клуб "BIG MAN", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Спорт в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки фітнес-клуби або географічно спростити відбір (наприклад: фітнес-клуби, м. ). А якщо вам є що сказати про Спортивно-оздоровительный клуб "BIG MAN", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати фітнес-клуби до душі.

УКР РУС

Головна » Спорт » Фітнес-клуби в Києві » Спортивно-оздоровительный клуб "BIG MAN"
Пошук:


Спорт

Спортивно-оздоровительный клуб "BIG MAN"В нашем клубе есть:
- тренажерный зал;
- кардио-зона;
- силовые нагрузки;
- фитнес (шейпинг, аэробика, степ-аэробика);
- йога;
- рукопашный бой, тайцзицюань;
- протеиновый бар;
- сауна;
- солярий;
- персональные тренера.

В Вашем распоряжении зал, оснащенный самым современным оборудованием, способным удовлетворить требования любого занимающегося - от новичка до профессионала.

Если Вы хотите быстрее достичь результата и эффективнее провести тренировки - к вашим услугам персональные тренинги, мы поможем вам правильно распределить нагрузки, расписать тренировки и диеты по набору массы или сбросу лишнего веса.

Для спортсменов-профессионалов мы предлагаем спортивное питание ведущих торговых марок мира: продукты на основе протеинов, аминокислот, витаминов и I-карнитина помогут Вам всегда быть в великолепной форме, готовясь к дальнейшим спортивным и деловым свершениям.

Мы предлагаем также ощутить все преимущества сауны, стоимость которой минимальна по сравнению с атмосферой уюта, профессионализмом банщиков и отменным паром.

Солярий "LUXURA" - вертикальный и суперэффективный - на 48 ламп и мощностью 200 Ватт.

Телефон:
(067) 317-2338, (067) 664-0643

Адрес:
ул. Салютная, 2в
Сайт:
www.big-man.kiev.ua

E-mail:
gritsay.a@mail.ru


Метро поблизу:
Нивки
Святошино

Рубрики:
Фітнес-клуби
Шейпінг, аеробіка
Тренажерні зали
Йога
Солярії
Бані, сауни

Фитнес клуб "Гран-При"

"Гран-при" - фитнес-клуб премиум класса в самом сердце Киева. Единственно возможное решение тех, кто...
Фитнес клуб "Колизей"

Фитнес клуб "Колизей" - это уникальное место для активного отдыха, а также место для новых приятных ...
Фитнес клуб "Steel Gym"

Готовы к изменениям в жизни? Тренажерный зал "Steel Gym" с професиональным тренерским составом пр...
Фитнес клуб "Mega GYM"

Спортклуб MegaGym предлагает абсолютно новый формат фитнес услуг на рынке Украины. Вы устали пере...
Додати компанію

Спортивно-оздоровительный клуб "BIG MAN" на карті Києва

Коментарі користувачів: Спортивно-оздоровительный клуб "BIG MAN"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Спортивно-оздоровительный клуб "BIG MAN", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати спортивно-оздоровительный клуб, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії BIG MAN, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.