Компания "MetKov" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: Інші послуги Києва на Дворце Украина

Якщо вас цікавить Компания "MetKov", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Послуги в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки Інші послуги або географічно спростити відбір (наприклад: Інші послуги, м. ). А якщо вам є що сказати про Компания "MetKov", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати Інші послуги до душі.

УКР РУС

Головна » Послуги » Інші послуги в Києві » Компания "MetKov"
Пошук:


Послуги

Компания "MetKov"Изделия из нержавейки: перила, поручни, ограждения и т.д. Делаем из нержавейки все: перила, поручни, лестницы, козырьки, любые виды ограждений, всевозможные детали, уголки и т.д.; мебель: столы, стулья, стеллажи.

Мы воплощаем все задумки. Все документы на качество металла (гигиеничный вывод). Собственное производство (не посредники). Расчеты – наличный, безналичный (НДС). Качество. Гарантия. Цены низкие, качество высокое!

Телефон:
38 (044) 232-8135, (063) 939-7339, (099) 167-8290, (095) 697-4016

Факс:
38 (044) 257-8932

Адрес:
ул. Предславинская, 39
Сайт:
metkov.com.ua

E-mail:
metkov@ukr.net


Метро поблизу:
Дворец Украина

Рубрики:
Інші послуги

Додати компанію

Компания "MetKov" на карті Києва


Компания "MetKov" на карті Києва


Коментарі користувачів: Компания "MetKov"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Компания "MetKov", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати изделия из нержавейки, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії MetKov, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.