Служба по ремонту бытовой техники "Наш Мастер" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: ремонт побутової техніки Києва на Выдубичах

Якщо вас цікавить Служба по ремонту бытовой техники "Наш Мастер", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Ремонт в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки ремонт побутової техніки або географічно спростити відбір (наприклад: ремонт побутової техніки, м. ). А якщо вам є що сказати про Служба по ремонту бытовой техники "Наш Мастер", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати ремонт побутової техніки до душі.

УКР РУС

Головна » Ремонт » Ремонт побутової техніки в Києві » Служба по ремонту бытовой техники "Наш Мастер"
Пошук:


Ремонт

Служба по ремонту бытовой техники "Наш Мастер"Сервис служба "Наш-мастер" предлагает услуги населению города Киев по установке, ремонту и обслуживанию крупной и мелкой бытовой техники импортного производства с гарантией качества.

Телефон:
38 (044) 228-2974, (099) 311-4585

Адрес:
Столичное шоссе, 28 км, оф. 13
Сайт:
nashmaster.com.ua

E-mail:
gavan76@mail.ru


Метро поблизу:
Выдубичи

Рубрики:
Ремонт побутової техніки

Додати компанію

Служба по ремонту бытовой техники "Наш Мастер" на карті Києва


Служба по ремонту бытовой техники "Наш Мастер" на карті Києва


Коментарі користувачів: Служба по ремонту бытовой техники "Наш Мастер"Відгук залишив: customer
03 квітня 2017 11:41 #

Произошла очень похожая ситуация. Евгений подключал газоувю поверхность. В результате - запах газа. На звонки не отвечает ни Евгений ни nashmaster.com.ua.

  • +1
ip: 89.19.111.#
Відгук залишив: customer
15 квітня 2014 10:06 #

Працівник з nashmaster.com.ua якого звуть Євген чистив злив в моїй посудомийній машині. Він розібрав машину і потім неякісно зібрав її назад. Двері посудомийної машини після цього сильно скрипіли і не відкривались до кінця, через що було неможливо висунути з посудомийки нижній кошик. "Майстер" навіть не помітив цієї проблеми.

Передзвонила Євгенові і повідомила про проблему через 5 хвилин після того як він вийшов з мого дому. Він відповів, що вже від"їхав і повернеться ввечері щоб виправити те, що зіпсував. Після цього він зник на 5 днів - не передзвонив сам і не відповідав на мої дзвінки. Додзвонитися до нього вийшло тільки з іншого телефонного номера.

Жодних вибачень ми від нього не почули. На запитання чому не відповідав на дзвінки відповів, що "був зайнятий".

  • +4

Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.