Строительная компания "Комфорт" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: ремонт квартир Києва на Дарнице

Якщо вас цікавить Строительная компания "Комфорт", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Ремонт в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки ремонт квартир або географічно спростити відбір (наприклад: ремонт квартир, м. ). А якщо вам є що сказати про Строительная компания "Комфорт", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати ремонт квартир до душі.

УКР РУС

Головна » Ремонт » Ремонт квартир в Києві » Строительная компания "Комфорт"
Пошук:


Ремонт
Link.ua рекомендует:
Работа в строительной компании

Строительная компания "Комфорт"СК Комфорт - это:
- Комплексный и ответственный подход к работе, позволяющий пластиковые окна купить действительно выгодно.
- Наша специализация включает не только продажу окон, но и монтаж металлопластиковых конструкций, реконструкцию старых оконных проемов, остекление балконов, ремонт балкона.
- Отличные пластиковые окна, цены на которые всегда остаются доступными.
- Ремонт балкона и лоджий.
- Высококвалифицированный персонал
- Ремонт откосов.

Мы работаем на рынке строительно-ремонтных работ уже более 12 лет, за это время мы накопили большой опыт и приобрели безупречную репутацию.

Телефон:
(044) 229-2950, 599-9525, (050) 265-3335

Адрес:
ул. А. Малышко, 3
Сайт:
teplovik.kiev.ua

E-mail:
op20@ukr.net


Метро поблизу:
Дарница
Черниговская

Рубрики:
Ремонт квартир
Металопластикові вікна

Додати компанію

Строительная компания "Комфорт" на карті Києва


Строительная компания "Комфорт" на карті Києва


Коментарі користувачів: Строительная компания "Комфорт"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Строительная компания "Комфорт", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати строительная компания, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Комфорт, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.