Интернет-аптека "Рыжий кот" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: Ветаптеки Києва

Якщо вас цікавить Интернет-аптека "Рыжий кот", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Медицина в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки Ветаптеки. А якщо вам є що сказати про Интернет-аптека "Рыжий кот", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати Ветаптеки до душі.

УКР РУС

Головна » Медицина » Ветаптеки в Києві » Интернет-аптека "Рыжий кот"
Пошук:


Медицина

Интернет-аптека "Рыжий кот"В ассортименте интернет магазина «Рыжий кот» имеются самые различные товары для животных от всемирно известных производителей зоотоваров. У нас вы сможете найти все, что нужно для полноценного питания ваших питомцев и их здоровья.

Также наш интернет магазин предлагает вашему вниманию широкий выбор аксессуаров, ветпрепаратов и средств по уходу за вашими питомцами.

«Рыжий кот» – это быстрые и выгодные покупки! Вам больше не нужно ходить по магазинам Киева в поисках корма, который любит ваше животное.

На нашем сайте по удобным каталогам вы сможете подобрать все необходимые товары, сделать заказ и даже получить выбранный товар прямо домой.

Уход за домашними питомцами стал приятным и легким. В интернет-магазине «Рыжий кот» найдутся зоотовары для кошек, собак, лошадей и грызунов.

Позвонив в наш магазин, вы сможете бесплатно проконсультироваться у профессионального ветеринара. Подобную услугу оказывают далеко не все зоомагазины.

Доступные цены и накопительная система скидок выгодно отличают наш магазин от других. Время, ранее тратившееся на изучение ассортимента зоомагазинов, теперь может быть свободным для других дел.

Cистема доставки освободит вас от самостоятельной перевозки тяжелых пакетов гигиенических наполнителей и кормов.

Телефон:
38 (044) 587-9040, 587-9447, (067) 506-0361, (066) 978-1681

Адреса:
ул. Академика Заболотного, 20а
Сайт:
www.zooapteka.kiev.ua

E-mail:
info@zooapteka.kiev.ua


Рубрики:
ВетаптекиИнтернет-аптека "Рыжий кот" на карті Києва


Интернет-аптека "Рыжий кот" на карті Києва


Коментарі користувачів: Интернет-аптека "Рыжий кот"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Интернет-аптека "Рыжий кот", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати интернет-аптека, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Рыжий кот, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.