Рекрутинговая компания "Staff-Forwards" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: кадрові та рекрутингові агенції Києва на Берестейской

Якщо вас цікавить Рекрутинговая компания "Staff-Forwards", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Працевлаштування в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки кадрові та рекрутингові агенції або географічно спростити відбір (наприклад: кадрові та рекрутингові агенції, м. ). А якщо вам є що сказати про Рекрутинговая компания "Staff-Forwards", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати кадрові та рекрутингові агенції до душі.

УКР РУС

Головна » Працевлаштування » Кадрові та рекрутингові агенції в Києві » Рекрутинговая компания "Staff-Forwards"
Пошук:


Працевлаштування

Рекрутинговая компания "Staff-Forwards"Мы являемся членом ассоциации экспертов рынка труда Украины. Основным видом услуг является подбор персонала различного уровня.

Мы всегда применяем индивидуальный подход в подборе персонала к каждому клиенту и умеем договариваться и понимать сторону заказчика. У нас нет шаблонных кандидатов или вакансий. Мы всегда учитываем особенности бизнеса клиента.

Наши специалисты имеют опыт поиска персонала во многих отраслях и сферах бизнеса. Одним из главных выделенных направлений является подбор медицинского персонала, что является нехарактерной отраслью для рекрутинговых компаний.

Мы осуществляем подбор персонала по следующим направлениям:
- врачи различных специализаций;
- административный персонал;
- медицинские представители;
- подбор специалистов и менеджеров для фармацевтического производства;
- специалисты по клиническим исследованиям;
- средний медицинский персонал;
- косметологи;
- сиделки по уходу за больными.

Наши специалисты ежедневно работают над расширением базы кандидатов медицинских профессий.

Мы так же осуществляем подбор сотрудников в следующих сферах:
- торговля (FMCG, оптовая);
- административный персонал;
- бухгалтерия и финансы;
- юриспруденция;
- маркетинг, реклама и PR;
- логистика и транспорт.

Система знижок:
30% при заказе на пять вакансий


Телефон:
(050) 351-8589, (044) 451-7211

Адрес:
ул. Машиностроительная, 44
Сайт:
www.staff-forwards.com.ua

E-mail:
info@staff-forwards.com.ua


Метро поблизу:
Берестейская
Шулявская

Рубрики:
Кадрові та рекрутингові агенції

Додати компанію

Рекрутинговая компания "Staff-Forwards" на карті Києва

Коментарі користувачів: Рекрутинговая компания "Staff-Forwards"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Рекрутинговая компания "Staff-Forwards", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати рекрутинговая компания, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Staff-Forwards, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.