Компания "Киев Окна" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: металопластикові вікна Києва на Университете

Якщо вас цікавить Компания "Киев Окна", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Ремонт в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки металопластикові вікна або географічно спростити відбір (наприклад: металопластикові вікна, м. ). А якщо вам є що сказати про Компания "Киев Окна", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати металопластикові вікна до душі.

УКР РУС

Головна » Ремонт » Металопластикові вікна в Києві » Компания "Киев Окна"
Пошук:


Ремонт
Компания "Киев Окна"Изготовление, установка, гарантия, регулировка и ремонт окон, конструкций любой сложности из металлопластика, алюминия и дерева. Доступная цена, европейское качество.

Телефон:
38 (044) 228-9284, (063) 237-1557, (096) 161-6280, (099)228-72-46

Факс:
38 (044) 484-1299

Адрес:
ул. О. Гончара, 65а, оф. 1
Сайт:
www.kiev-okna.com.ua

E-mail:
kievoknainfo@gmail.com


Метро поблизу:
Университет
Золотые ворота

Рубрики:
Металопластикові вікна

Додати компанію

Компания "Киев Окна" на карті Києва


Компания "Киев Окна" на карті Києва


Коментарі користувачів: Компания "Киев Окна"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Компания "Киев Окна", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати компания, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Киев Окна, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.