Компания "ВикДизайн" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: поліграфія Києва на Святошино

Якщо вас цікавить Компания "ВикДизайн", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Послуги в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки поліграфія або географічно спростити відбір (наприклад: поліграфія, м. ). А якщо вам є що сказати про Компания "ВикДизайн", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати поліграфія до душі.

УКР РУС

Головна » Послуги » Поліграфія в Києві » Компания "ВикДизайн"
Пошук:


Послуги

Компания "ВикДизайн"Компания Вик Дизайн имеет собственную производственную базу, в арсенале которой находится оборудование ведущих мировых производителей,таких как Mimaki jv5 и DJI.

В нашем распоряжении находится большой парк широкоформатных машин, с шириной запечатки до 3,2 метра. А так же создано производство по изготовлению POS материалов.

Профилем нашей компании является:
- широкоформатная печать (сольвент, экосольвент);
- ламинация полноцветной печати;
- плотерная порезка самоклеящейся пленки;
- брендирование коммерческого транспорта;
- брендирование торговых точек;
- оформление витрин;
- POS материалы;
- разработка дизайна оригинал макетов;
- 3D печать.

Телефон:
(044) 423-0591, 423-0590, 423-0050

Адрес:
ул. М. Котельникова, 2/14, оф. 14
Сайт:
www.vik-design.com

E-mail:
druk@vik-design.com


Метро поблизу:
Святошино

Рубрики:
Поліграфія

Додати компанію

Компания "ВикДизайн" на карті Києва


Компания "ВикДизайн" на карті Києва


Коментарі користувачів: Компания "ВикДизайн"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Компания "ВикДизайн", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати компания, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії ВикДизайн, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.