Инжиниринговая компания "Кул Эйр" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: установка кондиціонерів Києва на Сырце

Якщо вас цікавить Инжиниринговая компания "Кул Эйр", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Ремонт в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки установка кондиціонерів або географічно спростити відбір (наприклад: установка кондиціонерів, м. ). А якщо вам є що сказати про Инжиниринговая компания "Кул Эйр", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати установка кондиціонерів до душі.

УКР РУС

Головна » Ремонт » Установка кондиціонерів в Києві » Инжиниринговая компания "Кул Эйр"
Пошук:


Ремонт

Инжиниринговая компания "Кул Эйр"ООО "Кул Эйр" - это инжиниринговая компания, специализирующаяся в решении сложных технических задач в области создания искусственного климата. Целью нашей компании является создание комфортных климатических условий в помещениях любого типа: от квартир и офисов до крупных торговых центров и производственных цехов.

"Кул Эйр" предоставляет полный спектр услуг по проектированию, поставке, установке климатических систем, производству собственных дополнительных элементов систем; а также по технической поддержке, сервисному и гарантийному обслуживанию.

Компания ведет сотрудничество только с мировыми лидерами по производству климатического оборудования, что является залогом качества устанавливаемых климатических систем. Нашими поставщиками являются компании самого высокого уровня, такие как "OSTBERG", "REGIN", "POLAR BEAR", "ВЕЗА", "KORF", "THERMOSCREENS Limited", "DANTHERM", "SYSTEMAIR", "MITSUBISHI Heavy Industries, Ltd", "McQuay International", "DAIKIN Industries Ltd" и тд..

Телефон:
(044) 594-8124

Адрес:
ул. О. Ольжича, 35
E-mail:
cool-air_office@ukr.net


Метро поблизу:
Сырец

Рубрики:
Установка кондиціонерів

Додати компанію

Инжиниринговая компания "Кул Эйр" на карті Києва

Коментарі користувачів: Инжиниринговая компания "Кул Эйр"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Инжиниринговая компания "Кул Эйр", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати инжиниринговая компания, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Кул Эйр, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.