Рекламное агентство "Брендбук" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: поліграфія Києва на Лукьяновской

Якщо вас цікавить Рекламное агентство "Брендбук", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Послуги в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки поліграфія або географічно спростити відбір (наприклад: поліграфія, м. ). А якщо вам є що сказати про Рекламное агентство "Брендбук", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати поліграфія до душі.

УКР РУС

Головна » Послуги » Поліграфія в Києві » Рекламное агентство "Брендбук"
Пошук:


Послуги
Link.ua рекомендует:
Работа в рекламном агентстве

Рекламное агентство "Брендбук"Выполняем тиснение логотипа или названия вашей организации на ежедневниках.
Большой выбор ежедневников, доставка ежедневников в любой регион Украины.
Имеем большой опыт работы.

Приемлемые цены на деловые ежедневники. Комплекс полиграфических услуг - полный брендбук для организации.

Телефон:
(044) 361-3537

Адрес:
ул. Мельникова, 12
Сайт:
www.brandbook.in.ua

E-mail:
ks-vebmaster@yandex.ua


Метро поблизу:
Лукьяновская

Рубрики:
Поліграфія

Додати компанію

Рекламное агентство "Брендбук" на карті Києва


Рекламное агентство "Брендбук" на карті Києва


Коментарі користувачів: Рекламное агентство "Брендбук"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Рекламное агентство "Брендбук", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати рекламное агентство, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Брендбук, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.