Магазин аквариумного оборудования "Аквариумистика Нова" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: зоомагазини Києва на Шулявской

Якщо вас цікавить Магазин аквариумного оборудования "Аквариумистика Нова", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Магазини в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки зоомагазини або географічно спростити відбір (наприклад: зоомагазини, м. ). А якщо вам є що сказати про Магазин аквариумного оборудования "Аквариумистика Нова", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати зоомагазини до душі.

УКР РУС

Головна » Магазини » Зоомагазини в Києві » Магазин аквариумного оборудования "Аквариумистика Нова"
Пошук:


Магазини
Побутова техніка
Торгові центри
Будівельні магазини
Магазини одягу
Супермаркети
Подарунки, сувеніри
Комп'ютерні магазини
Книжні магазини
Меблеві магазини
Інші магазини
Зоомагазини
Спортивні магазини
Розплідники
Текстильні магазини
Ювелірні вироби
Магазини годинників
Секс-шопи
Магазини парфумів, косметики
Магазини взуття
Магазини тканин
Канцелярські товари
Музичні інструменти
Антикварні магазини
Магазини білизни
Господарчі магазини
Квіткові магазини
Сад та город
Магазини для творчості

Магазин аквариумного оборудования "Аквариумистика Нова""Аквариумистика Нова" - интернет-магазин для аквариумных рыб, черепах, ящериц, игуан и других террариумных животных. Опытные и начинающие аквариумисты здесь смогут найти всё необходимое аквариумное и террариумное оборудование, грунт в аквариум или террариум, декоративные элементы, подводные растения и средства ухода за ними, витамины, лекарственные препараты и корма для рыбок, черепах и т.п..

Для животных в аквариуме или террариуме предлагаются различные приборы для освещения, обогрева, аэрации, контроля параметров среды обитания животных и подготовки воды в аквариумах и акватеррариумах. Террариумный и аквариумный интернет магазин Украины "Аквариумистика Нова" - это качественные товары для аквариумистики и террариумистики. Доставка по Украине.

Телефон:
(044) 303-9326

Адрес:
ул. Шутова, 9а
Сайт:
www.akvariumistika-nova.com.ua

E-mail:
akvariumistika-nova-info@yandex.ru


Метро поблизу:
Шулявская

Рубрики:
Зоомагазини
Обслуговування акваріумів

Интернет-магазин товаров для животных "Zoo Маркет"

Интернет-магазин товаров для животных Zoo-market.com.ua предлагает огромный ассортимент товаров для ...
Зоомаркет "Умка"

Зоомаркет "Умка" - это качество, ассортимент и уважение к Вам и Вашему любимцу. Мы знаем, как много ...
Магазин морской аквариумистики "Моряк"

Неважно, на какой стадии «морской болезни» вы сейчас находитесь: запускаете четвертый по счету морск...
ЗооАптека "UA-Vet"

ЗооАптека UA-VET – більше 3000 ветеринарних препаратів: вакцини, протипаразитарні, антибіотики, сиро...
Додати компанію

Магазин аквариумного оборудования "Аквариумистика Нова" на карті Києва

Коментарі користувачів: Магазин аквариумного оборудования "Аквариумистика Нова"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Магазин аквариумного оборудования "Аквариумистика Нова", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати магазин аквариумного оборудования, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Аквариумистика Нова, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.