Ресторан "Таверна Amigos" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: ресторани Києва на Контрактовой площади

Якщо вас цікавить Ресторан "Таверна Amigos", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Ресторани, бари, кафе в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки ресторани або географічно спростити відбір (наприклад: ресторани, м. ). А якщо вам є що сказати про Ресторан "Таверна Amigos", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати ресторани до душі.

УКР РУС

Головна » Ресторани, бари, кафе » Ресторани в Києві » Ресторан "Таверна Amigos"
Пошук:


Ресторани, бари, кафе

Ресторан "Таверна Amigos""Amigos" встречает гостей уютным интерьером: яркий этнический дизайн, исполненный в оригинальном стиле, мгновенно перенесет вас во времена инкских цивилизаций. Со стен, выложенных камнем, на вас спокойно смотрят божества инков. Непревзойденная кухня инков, майя и ацтеков.

- Интерьер выполнен в подчеркнуто "божественных" тонах: золотой, насыщенно-вишневый, кремовый.
- Компактные столики (на 3-4 персоны) накрыты национальными скатертями, удобные деревянные стулья так и приглашают присесть.
- В "Amigos" два зала (по 40 мест каждый) и бар! Один из залов стилизован под латиноамериканскую историю: стены, расписанные изображениями древних храмов, лиан и джунглей, мгновенно перенесут вас в атмосферу мистических и загадочных цивилизаций.

Фуршеты, банкеты, корпоративные вечеринки в "Amigos" – это легкая, яркая атмосфера, вкуснейшая еда и море развлечений!

Телефон:
38 (044) 417-6164

Факс:
38 (044) 425-1189

Адрес:
ул. Хорива, 45/24
Сайт:
www.amigos.in.ua

E-mail:
info@amigos.in.ua


Метро поблизу:
Контрактовая площадь

Рубрики:
Ресторани

Банкетный зал "Каменный двор"

Как это зачастую бывает, все самое удобное и "финансово щадящее" – не на виду. В двух минутах езды о...
Отельно-ресторанный комплекс "Мисливський двiр"

"Мисливський двір" ("Охотничий двор") - здоровый отдых с изысканной трапезой Уик-энд за городом, ...
Додати компанію

Ресторан "Таверна Amigos" на карті Києва


Ресторан "Таверна Amigos" на карті Києва


Коментарі користувачів: Ресторан "Таверна Amigos"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Ресторан "Таверна Amigos", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати ресторан, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Таверна Amigos, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.