Гостинично-ресторанный комплекс "Фортеця Гетьман" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: ресторани Києва на Теремках

Якщо вас цікавить Гостинично-ресторанный комплекс "Фортеця Гетьман", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Ресторани, бари, кафе в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки ресторани або географічно спростити відбір (наприклад: ресторани, м. ). А якщо вам є що сказати про Гостинично-ресторанный комплекс "Фортеця Гетьман", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати ресторани до душі.

УКР РУС

Головна » Ресторани, бари, кафе » Ресторани в Києві » Гостинично-ресторанный комплекс "Фортеця Гетьман"
Пошук:


Ресторани, бари, кафе
Link.ua рекомендует:
Работа в гостинично-ресторанном комплексе

Гостинично-ресторанный комплекс "Фортеця Гетьман"Концепция ресторанно-гостиничного комплекса направлена ​​на здоровую пищу, и мы не пытаемся конкурировать на киевском рынке, мы будем искать своего клиента, который знает цену здоровья.

Главная особенность комплекса "Фортеця Гетьман", в том, что мы используем экологически чистые продукты. У нас есть свои фермерские хозяйства, по разведению овец, птицы и выращиванию овощей.

Телефон:
(044) 337-3769

Адрес:
Святошинский р-н, Гатное, ул. Институтская, 103
Сайт:
www.fortetsya-hetman.com

E-mail:
info@fortetsya-hetman.com


Метро поблизу:
Теремки

Рубрики:
Ресторани
Готелі

Банкетный зал "Каменный двор"

Как это зачастую бывает, все самое удобное и "финансово щадящее" – не на виду. В двух минутах езды о...
Отельно-ресторанный комплекс "Мисливський двiр"

"Мисливський двір" ("Охотничий двор") - здоровый отдых с изысканной трапезой Уик-энд за городом, ...
Додати компанію

Гостинично-ресторанный комплекс "Фортеця Гетьман" на карті Києва


Гостинично-ресторанный комплекс "Фортеця Гетьман" на карті Києва


Коментарі користувачів: Гостинично-ресторанный комплекс "Фортеця Гетьман"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Гостинично-ресторанный комплекс "Фортеця Гетьман", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати гостинично-ресторанный комплекс, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Фортеця Гетьман, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.