Бригада ремонтников - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: ремонт квартир Києва

Якщо вас цікавить Бригада ремонтников, перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Ремонт в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки ремонт квартир. А якщо вам є що сказати про Бригада ремонтников, напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати ремонт квартир до душі.

УКР РУС

Головна » Ремонт » Ремонт квартир в Києві » Бригада ремонтников
Пошук:


Ремонт

Бригада ремонтниковУсловно мы делим косметический ремонт квартир в Киеве на такие этапы:
- демонтаж покрытия потолков и стен;
- частичная шпатлевка потолков и стен;
- покраска потолков водоэмульсионной краской;
- оклейка обоями стен;
- укладка ламината, ковролина, линолеума.

Телефон:
(093) 526-2790

Адрес:
г. Киев

Рубрики:
Ремонт квартир

Додати компанію


Коментарі користувачів: Бригада ремонтниковЯкщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Бригада ремонтников, змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати бригада ремонтников, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Ремонт квартир, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.