Учебный центр "Школа правильного питания" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: курси професій, підвищення кваліфікації Києва на Майдане Незалежности

Якщо вас цікавить Учебный центр "Школа правильного питания", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Навчання в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки курси професій, підвищення кваліфікації або географічно спростити відбір (наприклад: курси професій, підвищення кваліфікації, м. ). А якщо вам є що сказати про Учебный центр "Школа правильного питания", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати курси професій, підвищення кваліфікації до душі.

УКР РУС

Головна » Навчання » Курси професій, підвищення кваліфікації в Києві » Учебный центр "Школа правильного питания"
Пошук:


Навчання
Link.ua рекомендует:
Работа в учебном центре

Учебный центр "Школа правильного питания"Школа правильного питания объявляет очередной набор тренеров правильного питания на дневную и вечернюю формы обучения. Для занятых в будние дни возможно обучение по субботам. Курс длится 3,5 месяца. Занятия один раз в неделю.

Система знижок:
при участии пяти человек одним приглашенным действует система скидок


Телефон:
(067) 935-4384

Адрес:
г. Киев
E-mail:
svetlanadok3@gmail.com


Метро поблизу:
Майдан Незалежности

Рубрики:
Курси професій, підвищення кваліфікації

Образовательный центр "Основы"

22 года назад мы начали свою деятельность как курсы английского языка и рассчитывали только на школь...
Учебно-развивающий центр "К.У.Л"

1. Языковая школа для деток от 3,5 Учебно-развивающий центр "К.У.Л" приглашает деток от 3,5 лет,...
Учебный центр "УСПЕХ"

Учебный центр "Успех", г.Киев, предлагает профессиональное образование для взрослых и подростков с 1...
Учебный центр "Professional"

Учебный центр "Professional" приглашает на курсы желающих освоить новые профессии в сфере красоты....
Додати компанію


Коментарі користувачів: Учебный центр "Школа правильного питания"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Учебный центр "Школа правильного питания", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати учебный центр, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Школа правильного питания, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.