Агентство "Show-Ranch" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: організація свята Києва на Васильковской

Якщо вас цікавить Агентство "Show-Ranch", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Послуги в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки організація свята або географічно спростити відбір (наприклад: організація свята, м. ). А якщо вам є що сказати про Агентство "Show-Ranch", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати організація свята до душі.

УКР РУС

Головна » Послуги » Організація свята в Києві » Агентство "Show-Ranch"
Пошук:


Послуги

Агентство "Show-Ranch"Show-Ranch - Event агентство, сервис провайдер по звуку, свету, сцене.

Услуги аренды (проката) звука, света, сцены, подиумов, срецэффектов, аренда (прокат) звукового и светового оборудования с полным техническим обслуживанием, аренда (прокат) музыкальной аппаратуры, аренда сцены с накрытием и без, озвучивание музыкальных коллективов, звукорежиссеры, бэклайн (BackLine).

Организация и проведение праздников, корпоративов, мероприятий, свадеб, событий, презентаций, конференций, выставок. Особая "фишка" Show-Ranch - проведение ковбойских и индейских корпоративов в стиле "Дикого Запада".

Это незабываемое шоу с ковбоями и ковгерлами, индейцами и их скво, кольтами, шляпами, стрелами, конными трюками под заводную музыку в стиле кантри-блюз-рок-н-ролл в исполнении группы "Cowboy Band".

Система знижок:
до 25% - комиссионные для Event агентств; - для постоянных заказчиков - накопительная система скидок


Телефон:
(096) 536-1647

Адрес:
ул. Академика Вильямса, 3а
Сайт:
www.show-ranch.com

E-mail:
show-ranch@yandex.ru


Метро поблизу:
Васильковская

Рубрики:
Організація свята

Ивент-агентство "Gold Event"

Команда GOLDEVENT работает на рынке свадебной индустрии с 2004 года. Мы были одними из первых, мы о...
Учебно-развивающий центр "К.У.Л"

1. Языковая школа для деток от 3,5 Учебно-развивающий центр "К.У.Л" приглашает деток от 3,5 лет,...
Компания "Сон-це"

Концепцией работы нашей компании, есть синтез креативного виденья, новейших тенденций шоу-бизнеса и ...
Детский игровой центр "Joy Land"

Joy Land Kiev - это детский парк активного досуга, который предлагает более 3700 м2 активного отдыха...
Додати компанію

Агентство "Show-Ranch" на карті Києва

Коментарі користувачів: Агентство "Show-Ranch"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Агентство "Show-Ranch", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати агентство, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Show-Ranch, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.