Студия красоты Константина Сияницы "S-Studio" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: салони краси Києва на Дружбы Народов

Якщо вас цікавить Студия красоты Константина Сияницы "S-Studio", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Краса в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки салони краси або географічно спростити відбір (наприклад: салони краси, м. ). А якщо вам є що сказати про Студия красоты Константина Сияницы "S-Studio", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати салони краси до душі.

УКР РУС

Головна » Краса » Салони краси в Києві » Студия красоты Константина Сияницы "S-Studio"
Пошук:


Краса
Студия красоты Константина Сияницы "S-Studio"Студия красоты "S-Studio" это место, где опытные мастера студии всегда творчески подходят к каждому клиенту и помогают создать новый неповторимый образ или подчеркнуть индивидуальность уже существующего.

Специалисты студии готовы предоставить услуги мастеров маникюра, парикмахера-стилиста, а также прекрасный современный солярий, который всегда готов к вашим услугам.

Мастера салона - люди, которые не просто работают, а которые всегда дадут каждому клиенту необходимый совет и помогут определиться со стилем, имиджем или образом. Мы используем в работе только самые новые технологии.

Система знижок:
у нас работает система "Акция месяца" и "Акция сезона"


Телефон:
(044) 254-3725, (044) 254-3824, (067) 372-1030

Адрес:
бул. Дружбы Народов, 26/1
E-mail:
Zbavenko@ukr.net


Метро поблизу:
Дружбы народов

Рубрики:
Салони краси
Перукарні
Косметологія
Масаж
Нарощування вій, волосся
Маникюр, педікюр

Салон красоты "Мармелад"

Салон красоты "Мармелад" - это красота и здоровье. Квалифицированные и опытные стилисты, косметол...
Студия красоты "Wizard"

WIZARD – первый шаг в красивую жизнь У нас есть только одна возможность быть красивыми, но быть п...
Салон красоты "Нинель"

Салон красоты "Нинель"- это современнейший центр красоты и здоровья, оснащенный высокотехнологичным ...
Салон красоты "Линда"

Салон Линда всегда для Вас! Каждый найдет у нас свою услугу! Наш приоритет - гарантированное каче...
Додати компанію

Студия красоты Константина Сияницы "S-Studio" на карті Києва


Студия красоты Константина Сияницы "S-Studio" на карті Києва


Коментарі користувачів: Студия красоты Константина Сияницы "S-Studio"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Студия красоты Константина Сияницы "S-Studio", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати студия красоты константина сияницы, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії S-Studio, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.