Компания "Душлор Венчерз Украина" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: Інші послуги Києва на Тараса Шевченко

Якщо вас цікавить Компания "Душлор Венчерз Украина", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Послуги в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки Інші послуги або географічно спростити відбір (наприклад: Інші послуги, м. ). А якщо вам є що сказати про Компания "Душлор Венчерз Украина", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати Інші послуги до душі.

УКР РУС

Головна » Послуги » Інші послуги в Києві » Компания "Душлор Венчерз Украина"
Пошук:


Послуги

Компания "Душлор Венчерз Украина"ООО "Душлор Венчерз Украина" - оказывают полный комплекс услуг, начиная от технического аудита, проектирования продукции по заказу потребителя, ее монтажа и заканчивая гарантийным и сервисным обслуживанием.

ООО "Душлор Венчерз Украина" - предлагает к реализации проекты "под ключ" на энергетические комплексы любой мощности, состоящие из тепло- и электрогенерирующего энергетического оборудования, предлагает услуги по проектированию, поставке оборудования, строительные, монтажные, пусконаладочные работы.

ООО "Душлор Венчерз Украина" предоставляет следующий перечень оборудования:
- когенерационные установки (мини-ТЭЦ);
- водогрейные котлы водотрубные серии КВГМ, КСВА, жаротрубные котлы серии КСВ "Генерация" мощностью от 0,1 до 12 МВт;
- паровые котлы серии Е, ДЕ, МЕ и ДКВР с повышенной надежностью;
- паровые котельные установки от 1 до 12 т/ч;
- блочно-модульные и стационарные автоматизированные водогрейные и паровые котельные установки.

Телефон:
(044) 224-9893

Адрес:
ул. Нижнеюрковская, 9
Сайт:
www.dushlor-vencherz-ukraina.uaprom.net

E-mail:
Dushlor@yandex.ua


Метро поблизу:
Тараса Шевченко

Рубрики:
Інші послуги

Додати компанію

Компания "Душлор Венчерз Украина" на карті Києва


Компания "Душлор Венчерз Украина" на карті Києва


Коментарі користувачів: Компания "Душлор Венчерз Украина"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Компания "Душлор Венчерз Украина", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати технический аудит и проектирование, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Душлор Венчерз Украина, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.