Строительно-ремонтная компания "Мир стройки" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: ремонт квартир Києва на Левобережной

Якщо вас цікавить Строительно-ремонтная компания "Мир стройки", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Ремонт в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки ремонт квартир або географічно спростити відбір (наприклад: ремонт квартир, м. ). А якщо вам є що сказати про Строительно-ремонтная компания "Мир стройки", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати ремонт квартир до душі.

УКР РУС

Головна » Ремонт » Ремонт квартир в Києві » Строительно-ремонтная компания "Мир стройки"
Пошук:


Ремонт

Строительно-ремонтная компания "Мир стройки"Комплексный ремонт до 40 м2 за 40 дней. Подбор ремонта под бюджет.

Телефон:
(096) 807-5403

Адрес:
пр-т Воссоединения, 5а, оф. 5
Сайт:
www.mirst.com.ua

E-mail:
mirst@ukr.net


Метро поблизу:
Левобережная
Дарница

Рубрики:
Ремонт квартир

Додати компанію

Строительно-ремонтная компания "Мир стройки" на карті Києва

Коментарі користувачів: Строительно-ремонтная компания "Мир стройки"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Строительно-ремонтная компания "Мир стройки", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати строительно-ремонтная компания, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Мир стройки, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.