Домашний мастер "Муж на час" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: прибирання, клінінг Києва

Якщо вас цікавить Домашний мастер "Муж на час", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Послуги в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки прибирання, клінінг. А якщо вам є що сказати про Домашний мастер "Муж на час", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати прибирання, клінінг до душі.

УКР РУС

Головна » Послуги » Прибирання, клінінг в Києві » Домашний мастер "Муж на час"
Пошук:


Послуги

Домашний мастер "Муж на час"Мы предоставляем услуги мелкого ремонта в квартирах, офисах, гаражах, дачах и т.д. в удобное для Вас время.

Качественно, квалифицированно, учитывая все Ваши просьбы и пожелания.

Если у Вас нет времени или Вы не знаете как как это сделать, позвоните нам и мы поможем: отремонтировать или заменить водопроводный кран, смеситель, унитаз, дверной замок, электроприборы, прибить полку, собрать-переставить мебель, настроить-установить бытовую технику, ПК и программное обеспечение...

Наши специалисты занимаются своим делом профессионально и качественно! К своей работе относимся ответственно и даём гарантию, поэтому заранее обговорим с Вами все условия и сроки её выполнения, а оплату возьмём только после того как всё сделано.

У нас Вы можете заказать практически любые мужские услуги, связанные с работой по дому.

А также и женские! Услуги по уборке любых помещений, чистке ковров и мебели, мойке стекол и уборке прилегающей территории!

Телефон:
(093) 820-3816

Адрес:
г. Киев
Сайт:
www.muzh-na-chas.kiev.ua

E-mail:
saratovscaya@yandex.ru


Рубрики:
Прибирання, клінінг
Ремонт квартир

Клининговая компания "Химчистка в Киеве"

Клининговая компания «Химчистка в Киеве» оказывает услуги очистки мебели и ковровых покрытий на дому...
Клининговая компания "Універсальний прибиральник"

Клининговая компания представлена в более чем 40 городах. Оказывает услуги по уборке жилых помеще...
Компания "Топ Клинер"

Компания Топ Клинер рада предоставить профессиональные услуги по мойке фасадов, витрин, вывесок, а т...
Клининговая компания "Sauber"

Клининговая компания «Sauber» - профессиональная уборка всех видов помещений, быстро, экономно, каче...
Додати компанію


Коментарі користувачів: Домашний мастер "Муж на час"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Домашний мастер "Муж на час", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати домашний мастер, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Муж на час, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.