Транспортная компания "УкрЭнергобуд" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: Вантажні перевезення Києва на Дворце Украина

Якщо вас цікавить Транспортная компания "УкрЭнергобуд", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Транспорт в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки Вантажні перевезення або географічно спростити відбір (наприклад: Вантажні перевезення, м. ). А якщо вам є що сказати про Транспортная компания "УкрЭнергобуд", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати Вантажні перевезення до душі.

УКР РУС

Головна » Транспорт » Вантажні перевезення в Києві » Транспортная компания "УкрЭнергобуд"
Пошук:


Транспорт
Транспортная компания "УкрЭнергобуд"Компания "УкрЭнергобуд" предоставляет услуги грузоперевозок строительных материалов, оборудования, и других грузов по Киеву и Украине.

К Вашим услугам разнообразный парк грузовой техники: длиномеры, самосвалы, платформы, а также незаменимая спецтехника: автокраны, краны на пневмоходу для стройплощадок, экскаваторы, бульдозеры, башенные краны.

Основные виды перевозок:
- перевозка строительного и промышленного оборудования (лифты, котлы, станки, насосы, трансформаторы);
- перевозка строительныхматериалов (кирпич, газоблок, ЖБ плиты, перемычки, лестничные марши, ФБС);
- перевозка сыпучих материалов (песок, щебень, цемент, глина);
- перевозка мелких материалов и мебели грузовиками ГАЗель.

Разнообразный парк техники поможет обеспечить перевозку практически любых видов грузов, собственные автокраны оперативную загрузку-выгрузку, а опыт согласования разрешительной базы - беспрепятственное сопровождение Вашего товара (например, негабаритного) на всех этапах.

Мы качественно отрабатываем заявки и точно в срок выполним Ваш заказ!

Телефон:
(044) 529-5236, (093) 141-7239, (067) 399-5070

Адрес:
ул. П. Лумумбы, 5
E-mail:
lecture@ukr.net


Метро поблизу:
Дворец Украина

Рубрики:
Вантажні перевезення

Компания "Лимузин Такси"

Служба "Лимузин такси" ориентирована на долгосрочное сотрудничество с клиентами. Поэтому мы забо...
Такси "Kiev Mafia"

"Kiev Mafia", работающее на рынке пассажирских транспортных перевозок предлагает вам широкий спектр ...
Додати компанію

Транспортная компания "УкрЭнергобуд" на карті Києва


Транспортная компания "УкрЭнергобуд" на карті Києва


Коментарі користувачів: Транспортная компания "УкрЭнергобуд"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Транспортная компания "УкрЭнергобуд", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати транспортная компания, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії УкрЭнергобуд, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2018 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.