Ремонтные работы - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: ремонт квартир Києва

Якщо вас цікавить Ремонтные работы, перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Ремонт в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки ремонт квартир. А якщо вам є що сказати про Ремонтные работы, напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати ремонт квартир до душі.

УКР РУС

Головна » Ремонт » Ремонт квартир в Києві » Ремонтные работы
Пошук:


Ремонт

Ремонтные работыПредлагаем комплексные и частичные ремонтные работы: электрика, сантехника, отделочные работы (малярные работы, шпаклевка, поклейка и покраска обоев, укладка паркета, ламината, гипсокартон и другие работы по желанию заказчика).

Также осуществляем подбор и доставку всех необходимых стройматериалов и вывоз строймусора.

Мы предлагаем Вам, ремонт Вашей квартиры своими руками, а не языком посредника!

Мы не обещаем ремонт без проблем, а профессионально подходим к их решению!

Телефон:
(099) 556-8190

Адрес:
г. Киев

Рубрики:
Ремонт квартир

Додати компанію


Коментарі користувачів: Ремонтные работыЯкщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Ремонтные работы, змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати услуги ремонта, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Ремонтные работы, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.