Строительная компания "Юником Будсервис" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: будівельні магазини Києва на Выдубичах

Якщо вас цікавить Строительная компания "Юником Будсервис", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Магазини в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки будівельні магазини або географічно спростити відбір (наприклад: будівельні магазини, м. ). А якщо вам є що сказати про Строительная компания "Юником Будсервис", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати будівельні магазини до душі.

УКР РУС

Головна » Магазини » Будівельні магазини в Києві » Строительная компания "Юником Будсервис"
Пошук:


Магазини
Побутова техніка
Торгові центри
Будівельні магазини
Магазини одягу
Супермаркети
Подарунки, сувеніри
Комп'ютерні магазини
Книжні магазини
Меблеві магазини
Інші магазини
Зоомагазини
Спортивні магазини
Розплідники
Текстильні магазини
Ювелірні вироби
Магазини годинників
Секс-шопи
Магазини парфумів, косметики
Магазини взуття
Магазини тканин
Канцелярські товари
Музичні інструменти
Антикварні магазини
Магазини білизни
Господарчі магазини
Квіткові магазини
Сад та город
Магазини для творчості

Строительная компания "Юником Будсервис"Наша компания предоставляет услуги по аренде строительной техники и подъемных механизмов.

Данный вид услуг востребован в строительном секторе, множество видов работ выполняются исключительно на взятой в аренду строительной технике.

Кроме того, для небольших строительных организаций, аренда строительных машин позволяет значительно сократить затрачиваемый бюджет.

Мы можем предоставить в аренду:
- фронтальный погрузчик;
- бетононасос;
- автокран.

Строительная компания "Юником Будсервис" работает в проектно-строительной отрасли с 2005 года, осуществляя замкнутый цикл, от выбора проекта до вселения заказчика в новый дом.

Наш опыт архитектурного проектирования и строительства, знание рынка недвижимости и процедуры согласования документов, подтверждается множеством построенных объектов, как жилого так и промышленного назначения.

Телефон:
(067) 442-4508

Адрес:
Военный проезд, 8
Сайт:
unicombud.kiev.ua


Метро поблизу:
Выдубичи

Рубрики:
Будівельні магазини

Планета 2000 - Все для строительства и ремонта

Предприятие "Планета 2000" предлагает комплексное обслуживание в ремонтно-строительной сфере. У нас ...
Интернет-магазин стройматериалов "Тривита"

В интернет-магазине строительных материалов Тривита Вы сможете купить любой материал вне зависимости...
Додати компанію

Строительная компания "Юником Будсервис" на карті Києва

Коментарі користувачів: Строительная компания "Юником Будсервис"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Строительная компания "Юником Будсервис", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати строительная компания, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Юником Будсервис, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.