Школа ирландского танца "Shannon River" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: школи танців Києва на Дарнице

Якщо вас цікавить Школа ирландского танца "Shannon River", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Спорт в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки школи танців або географічно спростити відбір (наприклад: школи танців, м. ). А якщо вам є що сказати про Школа ирландского танца "Shannon River", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати школи танців до душі.

УКР РУС

Головна » Спорт » Школи танців в Києві » Школа ирландского танца "Shannon River"
Пошук:


Спорт

Школа ирландского танца "Shannon River"На наших занятиях с индивидуальным подходом к каждому ученику вы получите основы классической хореографии, хорошую физическую подготовку, чувство ритма и умение владеть своими ногами - для того, чтобы научиться подвижным, сольным и групповым, танцам в ярких костюмах под веселую зажигательную музыку с перспективой выступлений на соревнованиях международного уровня.

Телефон:
(063) 161-3277

Адрес:
ул. Двинская, 19
Сайт:
www.shannon-river.com.ua


Метро поблизу:
Дарница

Рубрики:
Школи танців

Академия искусств "INSE"

Команда Академии искусств INSE использует лучшие программы, отточенные 9 годами опыта. Для нас важен...
Профессиональная школа танцев для детей "Эдванс"

Профессиональная школа танцев для детей Эдванс приглашает на новый танцевальный сезон детей от 4х ле...
Студия современных танцев "MIXSTYLE"

- м. Демеевская - Троещина MIXSTYLE - киевская студия современных танцев. Профессиональные хо...
Клуб Танцевального Спорта "Лион"

Клуб, входящий в состав Национальной Всеукраинской Федерации Танцевального Спорта (member of World D...
Додати компанію


Філії Shannon River (Школа ирландского танца):

Адреса: ул. Межигорская, 23

Станції метро поблизу:
Контрактовая площадь
Адреса: ул. Киквидзе, 26

Станції метро поблизу:
Дружбы народов
Адреса: пр-т В. Маяковского, 20а

Адреса: пр-т В. Маяковского, 2/43
Школа ирландского танца "Shannon River" на карті Києва

Коментарі користувачів: Школа ирландского танца "Shannon River"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Школа ирландского танца "Shannon River", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати школа ирландского танца, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Shannon River, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.