Свадебный салон "Люди в белом" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: Весільні салони Києва на Золотых воротах

Якщо вас цікавить Свадебный салон "Люди в белом", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Весілля в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки Весільні салони або географічно спростити відбір (наприклад: Весільні салони, м. ). А якщо вам є що сказати про Свадебный салон "Люди в белом", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати Весільні салони до душі.

УКР РУС

Головна » Весілля » Весільні салони в Києві » Свадебный салон "Люди в белом"
Пошук:


Весілля
Link.ua рекомендует:
Работа в свадебном салоне

Свадебный салон "Люди в белом"Возьмем на себя заботы по организации свадебного торжества: от разработки концепции оригинальной love story до последнего праздничного аккорда.

В зависимости от индивидуальности и пожеланий вашей пары мы можем предложить множество разнообразных вариантов: от камерных свадеб до масштабных церемоний, от природной простоты до дворцовой изысканности, от стилизованных свадеб покемонов до традиционных украинских гуляний.

Мы работаем с любым бюджетом!

Телефон:
(066) 709-9252, (068) 717-1939

Адрес:
ул. О. Гончара, 50/1
Сайт:
www.ludivbelom.com.ua

E-mail:
ludi_v_belom@ukr.net


Метро поблизу:
Золотые ворота

Рубрики:
Весільні салони

Додати компанію

Свадебный салон "Люди в белом" на карті Києва


Свадебный салон "Люди в белом" на карті Києва


Коментарі користувачів: Свадебный салон "Люди в белом"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Свадебный салон "Люди в белом", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати свадебный салон, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Люди в белом, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.