Торговая компания "Микро-Ф Киев" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: Інші магазини Києва на Почайной

Якщо вас цікавить Торговая компания "Микро-Ф Киев", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Магазини в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки Інші магазини або географічно спростити відбір (наприклад: Інші магазини, м. ). А якщо вам є що сказати про Торговая компания "Микро-Ф Киев", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати Інші магазини до душі.

УКР РУС

Головна » Магазини » Інші магазини в Києві » Торговая компания "Микро-Ф Киев"
Пошук:


Магазини
Побутова техніка
Торгові центри
Будівельні магазини
Магазини одягу
Супермаркети
Подарунки, сувеніри
Комп'ютерні магазини
Книжні магазини
Меблеві магазини
Інші магазини
Зоомагазини
Спортивні магазини
Розплідники
Текстильні магазини
Ювелірні вироби
Магазини годинників
Секс-шопи
Магазини парфумів, косметики
Магазини взуття
Магазини тканин
Канцелярські товари
Музичні інструменти
Антикварні магазини
Магазини білизни
Господарчі магазини
Квіткові магазини
Сад та город
Магазини для творчості
Link.ua рекомендует:
Работа в торговой компании

Торговая компания "Микро-Ф Киев"Наша компания специализируется в продаже, ремонте и обслуживании складской техники, а именно: вилочные погрузчики, гидравлические тележки, рич траки, штабеллеры и др..

Мы сотруднимчаем с такими производителсями как: Nichiyu, Toyota, Nissan, Mitsubishi, TCM, Linde, Manitou, Caterpillar, Kalmar, Pramac.

Телефон:
(044) 461-8799, 461-8787

Адрес:
пр-т Московский, 20а
Сайт:
www.mf-k.com.ua

E-mail:
office@mf-k.com.ua


Метро поблизу:
Почайна (Петровка)

Рубрики:
Інші магазини

Додати компанію

Торговая компания "Микро-Ф Киев" на карті Києва


Торговая компания "Микро-Ф Киев" на карті Києва


Коментарі користувачів: Торговая компания "Микро-Ф Киев"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Торговая компания "Микро-Ф Киев", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати торговая компания, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Микро-Ф Киев, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.