Мастер по ремонту мебели Дмитрий - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: ремонт меблів Києва на Дарнице

Якщо вас цікавить Мастер по ремонту мебели Дмитрий, перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Ремонт в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки ремонт меблів або географічно спростити відбір (наприклад: ремонт меблів, м. ). А якщо вам є що сказати про Мастер по ремонту мебели Дмитрий, напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати ремонт меблів до душі.

УКР РУС

Головна » Ремонт » Ремонт меблів в Києві » Мастер по ремонту мебели Дмитрий
Пошук:


Ремонт
Мастер по ремонту мебели ДмитрийУслуги:
ремонт вашей мебели:
- на дому и на вывоз;
- диваны, кровати, кресла, стулья;
- стоматологические, парикмахерские и офисные кресла;
- перетяжка, замена сломанных и изношенных элементов.

Телефон:
(099) 171-7313, (044) 559-0274

Адрес:
пл. Ленинградская
Сайт:
www.mastermebel.ucoz.org

E-mail:
zukov70@ukr.net


Метро поблизу:
Дарница

Рубрики:
Ремонт меблів

Додати компанію

Мастер по ремонту мебели Дмитрий на карті Києва


Мастер по ремонту мебели Дмитрий на карті Києва


Коментарі користувачів: Мастер по ремонту мебели ДмитрийЯкщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Мастер по ремонту мебели Дмитрий, змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати мастер по ремонту мебели, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Дмитрий, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.