Туристическая компания "Тourshop" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: турагенції Києва на Кловской

Якщо вас цікавить Туристическая компания "Тourshop", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Туризм в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки турагенції або географічно спростити відбір (наприклад: турагенції, м. ). А якщо вам є що сказати про Туристическая компания "Тourshop", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати турагенції до душі.

УКР РУС

Головна » Туризм » Турагенції в Києві » Туристическая компания "Тourshop"
Пошук:


Туризм
Link.ua рекомендует:
Работа в туристической компании

Туристическая компания "Тourshop"Туристическая компания "Туршоп" работает на туристическом рынке Украины 5 лет, компания профессионалов с многолетним опытом работы в сфере туризма.

Специализируется по направлениям Азия и Ближний Восток, Америка и Карибский бассейн, Африка и Острова Индийского океана, Европа.

Наши менеджеры лично побывали в разных уголках мира и лично могут поделиться своим опытом с Вами. Туры рассчитаны на потребителей с разным уровнем достатка. Наши клиенты всегда довольны качеством отдыха и рекомендуют нас своим близким и друзьям.

Система знижок:
от 5 до 7%


Телефон:
(044) 498-2099

Адрес:
ул. Мечникова, 3, оф. 302, 3-й эт.
Сайт:
www.tourshop.com.ua

E-mail:
ukrtourshop@gmail.com


Метро поблизу:
Кловская

Рубрики:
Турагенції

Туристическая фирма "Плеяды-Тур"

Наша компания успешно работает на туристическом рынке Киева с 2002 года. Наши направления: Болгар...
Турагентство "Лилиан Экспресс"

Дамы и господа! Рады приветствовать Вас на страничке нашей турфирмы! Мы сделаем реальностью Ваши ...
Туристическое агенство "Світ відпочинку"

Мы предлагаем только лучшие туры от проверенных туроператоров Украины и мира. Мы всегда стараемся ра...
Турагентство "SeredinaLeta"

"SeredinaLeta" - очень личное турагентство. Наши туристы - это наши друзья и семья. Каждую поездк...
Додати компанію

Туристическая компания "Тourshop" на карті Києва


Туристическая компания "Тourshop" на карті Києва


Коментарі користувачів: Туристическая компания "Тourshop"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Туристическая компания "Тourshop", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати туристическая компания, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Тourshop, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.