Транспортная компания - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: Вантажні перевезення Києва на Театральной

Якщо вас цікавить Транспортная компания, перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Транспорт в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки Вантажні перевезення або географічно спростити відбір (наприклад: Вантажні перевезення, м. ). А якщо вам є що сказати про Транспортная компания, напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати Вантажні перевезення до душі.

УКР РУС

Головна » Транспорт » Вантажні перевезення в Києві » Транспортная компания
Пошук:


Транспорт
Транспортная компанияПеревозка мебели, в том числе квартирный переезд. Перевозка мебели, осуществляется на специально оборудованном автотранспорте.

Мы предусмотрим все возможные нюансы, которые могут возникнуть при переезде квартиры.

Для транспортировки ваших вещей нами используются специально подготовленные автомобили - мебельные фургоны.

Они оборудованы такелажными узлами, позволяющими фиксировать крупные и хрупкие предметы при помощи стяжек и ремней.

После окончания транспортировки наши специалисты разгрузят и поднимут на необходимый этаж Ваши вещи. Благодаря четкой и грамотной организации работ, процесс переезда Вашей квартиры пройдет быстро и безо всяких рисков для Вашего имущества.

Телефон:
(067) 551-2245, (095) 427-4961, (063) 578-2166

Адрес:
ул. Владимирская, 49
Сайт:
www.master-pereezd.etov.com.ua

E-mail:
6721352@mail.ru


Метро поблизу:
Театральная
Золотые ворота

Рубрики:
Вантажні перевезення

Компания "Лимузин Такси"

Служба "Лимузин такси" ориентирована на долгосрочное сотрудничество с клиентами. Поэтому мы забо...
Такси "Kiev Mafia"

"Kiev Mafia", работающее на рынке пассажирских транспортных перевозок предлагает вам широкий спектр ...
Додати компанію

Транспортная компания на карті Києва


Транспортная компания на карті Києва


Коментарі користувачів: Транспортная компанияЯкщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Транспортная компания, змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати грузоперевозки по киеву, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Транспортная компания, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.