Магазин фильтров для воды "Фильтерленд" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: Інші магазини Києва

Якщо вас цікавить Магазин фильтров для воды "Фильтерленд", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Магазини в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки Інші магазини. А якщо вам є що сказати про Магазин фильтров для воды "Фильтерленд", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати Інші магазини до душі.

УКР РУС

Головна » Магазини » Інші магазини в Києві » Магазин фильтров для воды "Фильтерленд"
Пошук:


Магазини
Побутова техніка
Торгові центри
Будівельні магазини
Магазини одягу
Супермаркети
Подарунки, сувеніри
Комп'ютерні магазини
Книжні магазини
Меблеві магазини
Інші магазини
Зоомагазини
Спортивні магазини
Розплідники
Текстильні магазини
Ювелірні вироби
Магазини годинників
Секс-шопи
Магазини парфумів, косметики
Магазини взуття
Магазини тканин
Канцелярські товари
Музичні інструменти
Антикварні магазини
Магазини білизни
Господарчі магазини
Квіткові магазини
Сад та город
Магазини для творчості

Магазин фильтров для воды "Фильтерленд"Интернет магазин фильтров для воды "Фильтерленд" на протяжении многих лет обеспечивает жителям всей Украины качественной питьевой водой.

Магазин реализует только нужную продукцию. Качество фильтров, счетчиков, сервисного обслуживания доказано положительными отзывами клиентов.

Цены на наши товары доступны для покупателей и оптимальны для Украины.

Телефон:
(066) 649-3037, (098) 869-9331

Адрес:
ул. Горького, 1, магазин №36, г. Буча
Сайт:
www.filterland.com.ua

E-mail:
filterlands@gmail.com


Рубрики:
Інші магазини

Додати компанію


Коментарі користувачів: Магазин фильтров для воды "Фильтерленд"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Магазин фильтров для воды "Фильтерленд", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати магазин фильтров для воды, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Фильтерленд, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.