ООО "Киевская монтажно-строительная компания" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: ремонт квартир Києва

Якщо вас цікавить ООО "Киевская монтажно-строительная компания" , перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Ремонт в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки ремонт квартир. А якщо вам є що сказати про ООО "Киевская монтажно-строительная компания" , напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати ремонт квартир до душі.

УКР РУС

Головна » Ремонт » Ремонт квартир в Києві » ООО "Киевская монтажно-строительная компания"
Пошук:


Ремонт

ООО "Киевская монтажно-строительная компания"Прораб с квалифицированными строительными бригадами каменщиков, монолитчиков, кровельщиков качественно выполнит строительство коттеджа, загородного дома, резиденции.

Весь комплекс услуг - включая снабжение. Нам есть что показать. Только Киев и Киевская область.

Телефон:
(067) 442-0575

Адрес:
пр-т Краснозвездный, 13
Сайт:
www.kiev-stroy.gorod.ua

E-mail:
kiev-stroy@yandex.ru


Рубрики:
Ремонт квартир

Додати компанію

ООО "Киевская монтажно-строительная компания" на карті Києва


ООО "Киевская монтажно-строительная компания" на карті Києва


Коментарі користувачів: ООО "Киевская монтажно-строительная компания"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію ООО "Киевская монтажно-строительная компания" , змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати строительные услуги, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Киевская монтажно-строительная компания, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.