Частный мастер электрик - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: ремонт квартир Києва на Левобережной

Якщо вас цікавить Частный мастер электрик, перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Ремонт в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки ремонт квартир або географічно спростити відбір (наприклад: ремонт квартир, м. ). А якщо вам є що сказати про Частный мастер электрик, напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати ремонт квартир до душі.

УКР РУС

Головна » Ремонт » Ремонт квартир в Києві » Частный мастер электрик
Пошук:


Ремонт

Частный мастер электрикУслуги электрика, вызов электрика на дом, электромонтажные, электроремонтные работы в квартирах, домах, офисах, производственных помещениях, гаражах.

Установка слаботочных сетей, навеска люстр, светильников, бра. Замена розеток, выключателей. Подключение электрооборудования.

Гарантия, консультации.

Телефон:
(097) 460-5507

Адрес:
ул. М. Расковой, 21
Сайт:
www.altek.kiev.ua

E-mail:
erasure@list.ru


Метро поблизу:
Левобережная

Рубрики:
Ремонт квартир

Додати компанію

Частный мастер электрик на карті Києва

Коментарі користувачів: Частный мастер электрикЯкщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Частный мастер электрик, змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати электромонтажные работы, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Электрик, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.