Ремонтно-строительная компания "Отделка" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: ремонт квартир Києва на Сырце

Якщо вас цікавить Ремонтно-строительная компания "Отделка", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Ремонт в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки ремонт квартир або географічно спростити відбір (наприклад: ремонт квартир, м. ). А якщо вам є що сказати про Ремонтно-строительная компания "Отделка", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати ремонт квартир до душі.

УКР РУС

Головна » Ремонт » Ремонт квартир в Києві » Ремонтно-строительная компания "Отделка"
Пошук:


Ремонт

Ремонтно-строительная компания "Отделка"Ремонтно-строительная компания "Отделка" проводит комплекс услуг по ремонту и отделке помещений, квартир, домов, офисов, ресторанов, магазинов, аптек.

Наши мастера выполнят ремонт помещений на высшем уровне в соответствии с нормами и правилами СНИП.

Телефон:
(044) 383-1440

Адрес:
ул. Рижская, 73б
Сайт:
www.otdelkairemont.kiev.ua

E-mail:
remont@otdelka.in


Метро поблизу:
Сырец

Рубрики:
Ремонт квартир

Додати компанію

Ремонтно-строительная компания "Отделка" на карті Києва

Коментарі користувачів: Ремонтно-строительная компания "Отделка"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Ремонтно-строительная компания "Отделка", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати ремонтно-строительная компания, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Отделка, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.