Медицинский центр "Аксиведа" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: лікарні та клініки Києва на Позняках

Якщо вас цікавить Медицинский центр "Аксиведа", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Медицина в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки лікарні та клініки або географічно спростити відбір (наприклад: лікарні та клініки, м. ). А якщо вам є що сказати про Медицинский центр "Аксиведа", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати лікарні та клініки до душі.

УКР РУС

Головна » Медицина » Лікарні та клініки в Києві » Медицинский центр "Аксиведа"
Пошук:


Медицина
Link.ua рекомендует:
Работа в медицинском центре

Медицинский центр "Аксиведа"Клиника "Аксиведа" готова помочь при болях в спине, шее, болях в суставах, головных болях, стрессах.

Особенностью нашей клиники является гармоничное сочетание в программе лечения комбинированных медицинских технологий, позволяющих быстро и эффективно снять боль, улучшить самочувствие и качество жизни благодаря западным (WEST) апробированным медицинским технологиям, и добиться стабильности полученного результата на протяжении длительного времени, дополняя их тысячелетними восточными (EAST) и аюрведическими методиками.

Система знижок:
гибкая система скидок


Телефон:
(044) 220-2728

Адрес:
ул. Е. Пчелки, 4, оф. 1
Сайт:
www.aksiveda.com.ua

E-mail:
aksiveda@gmail.com


Метро поблизу:
Позняки
Харьковская
Осокорки

Рубрики:
Лікарні та клініки
Аюрведа

"MDclinic" - Клиника "Медицинская Династия"

Клиника "Медицинская Династия" была основана в 2010 году. Несмотря на то, что прошло не так много вр...
Гинекологический кабинет "Светлана"

Каждая женщина должна посещать гинеколога не менее одного раза в год даже при отсутствии жалоб – сов...
Медицинский центр "МедЦентрСервис"

Медицинский центр "МедЦентрСервис" - клиника для всей семьи! У нас передовые методы диагностики и...
Медицинские центры "Into-Sana"

Into-Sana - это современные медицинские центры для взрослых и детей с наилучшим соотношением цена/ка...
Додати компанію

Медицинский центр "Аксиведа" на карті Києва


Медицинский центр "Аксиведа" на карті Києва


Коментарі користувачів: Медицинский центр "Аксиведа"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Медицинский центр "Аксиведа", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати медицинский центр, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Аксиведа, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2016 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.