Репетитор английского языка - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: мовні курси Києва на Минской

Якщо вас цікавить Репетитор английского языка, перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Навчання в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки мовні курси або географічно спростити відбір (наприклад: мовні курси, м. ). А якщо вам є що сказати про Репетитор английского языка, напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати мовні курси до душі.

УКР РУС

Головна » Навчання » Мовні курси в Києві » Репетитор английского языка
Пошук:


Навчання

Репетитор английского языка19 лет.

Образование:
Неполное высшее, с 2012 по 2016 г. Киевский национальный лингвистический университет, факультет переводчиков (английский и второй иностранный язык), 1 курс.

Курсы и тренинги:
с 2006 по 2012 г. частное предприятие "Лингвистический центр от ЕЙ до ЗЭД", где закончила общий курс с английского языка INTERMEDIATE ENGLISH по программе, одобренной Министерством образования и науки Украины, овладела навыками устной и письменной речи в пределах указанного курса.

Уровни: Elementary, Beginner, Pre-Intermediate, Intermediate.

Телефон:
(093) 904-9346, (067) 176-6467

Адрес:
ул. З. Гайдай
E-mail:
lenara124@mail.ru


Метро поблизу:
Минская

Рубрики:
Мовні курси

Англійська Хелен Дорон

Англійська Хелен Дорон – це міжнародна мережа навчальних центрів англійської мови для дітей у віці в...
Школа иностранных языков "Prof-Studio"

Мы предлагаем разные формы обучения, при этом уделяем особое внимание программам "Бизнес" и "Юрист" ...
SPEAK WELL - English language School

Программа обучения в школе Speak Well построена таким образом, что максимальное количество времени п...
Центр иностранных языков "ExtraEducation"

Центр иностранных языков Extra Education — компания, которая начала свою историю в 2006 году. Именно...
Додати компанію

Репетитор английского языка на карті Києва


Репетитор английского языка на карті Києва


Коментарі користувачів: Репетитор английского языкаЯкщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Репетитор английского языка, змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати обучение английскому языку, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Репетитор, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.