Строительная компания "DOM-SKAZKA" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: ремонт квартир Києва на Осокорках

Якщо вас цікавить Строительная компания "DOM-SKAZKA", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Ремонт в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки ремонт квартир або географічно спростити відбір (наприклад: ремонт квартир, м. ). А якщо вам є що сказати про Строительная компания "DOM-SKAZKA", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати ремонт квартир до душі.

УКР РУС

Головна » Ремонт » Ремонт квартир в Києві » Строительная компания "DOM-SKAZKA"
Пошук:


Ремонт

Строительная компания "DOM-SKAZKA"Строительная компания "DOM-SKAZKA" - имеет многолетний опыт сотрудничества с частными лицами и с коммерческими организациями.

Специалисты нашей компании обладают высоким профессионализмом, позволяющим выполнять работы очень качественно, что по достоинству оценено многими нашими заказчиками.

Мы создаем уникальные дизайн-проекты и успешно реализовываем их благодаря огромному штату высококвалифицированных мастеров. Мы оказываем также отдельно и различные виды ремонтно-строительных работ.

Наша компания предпочитает в сотрудничестве полную прозрачность, поэтому мы отчитываемся перед своими заказчиками за каждую потраченную гривну.

Сотрудничество с нами - это надежность, конкурентоспособные цены, качество и долговечность наших работ.

Телефон:
(093) 974-2219, (044) 383-9585

Адрес:
ул. Срибнокильская, 21, оф. 311
Сайт:
www.dom-skazka.com.ua

E-mail:
info@dom-skazka.com.ua


Метро поблизу:
Осокорки

Рубрики:
Ремонт квартир
Дизайн інтер'єру

Додати компанію

Строительная компания "DOM-SKAZKA" на карті Києва


Строительная компания "DOM-SKAZKA" на карті Києва


Коментарі користувачів: Строительная компания "DOM-SKAZKA"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Строительная компания "DOM-SKAZKA", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати строительная компания, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії DOM-SKAZKA, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.