Мастерская дизайна интерьера и архитектурной среды "De-form" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: дизайн інтер'єру Києва на Дарнице

Якщо вас цікавить Мастерская дизайна интерьера и архитектурной среды "De-form", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Ремонт в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки дизайн інтер'єру або географічно спростити відбір (наприклад: дизайн інтер'єру, м. ). А якщо вам є що сказати про Мастерская дизайна интерьера и архитектурной среды "De-form", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати дизайн інтер'єру до душі.

УКР РУС

Головна » Ремонт » Дизайн інтер'єру в Києві » Мастерская дизайна интерьера и архитектурной среды "De-form"
Пошук:


Ремонт
Мастерская дизайна интерьера и архитектурной среды "De-form"Мастерская дизайна интерьера и архитектурной среды "De-form" - это коллектив профессиональных архитекторов, дизайнеров, специалистов по декору и визуализации с большим опытом и бесконечным творческим потенциалом.

К своей деятельности мы подходим с тонким чувством стиля и интеллектуальной эстетики.

Спектр наших услуг достаточно широк: это и дизайн интерьера квартир, домов, офисов, апартаментов; архитектурное проектирование коттеджей, общественных зданий, малых архитектурных форм; ландшафтный дизайн, предметный и промышленный дизайн, а также декорирование и 3D визуализация.

Мы выполняем комплексный дизайн проект и строительные работы "под ключ".

В нашей команде слаженные и проверенные временем профессиональные строители, инженеры и специалисты смежных услуг на всех стадиях проектных и ремонтно-строительных работ.

Телефон:
(044) 338-0280

Адрес:
бул. Перова, 18б
Сайт:
www.de-form.com.ua

E-mail:
post@de-form.com.ua


Метро поблизу:
Дарница

Рубрики:
Дизайн інтер'єру
Ландшафтний дизайн
Ремонт квартир

Додати компанію

Мастерская дизайна интерьера и архитектурной среды "De-form" на карті Києва


Мастерская дизайна интерьера и архитектурной среды "De-form" на карті Києва


Коментарі користувачів: Мастерская дизайна интерьера и архитектурной среды "De-form"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Мастерская дизайна интерьера и архитектурной среды "De-form", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати мастерская дизайна интерьера и архитектурной среды, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії De-form, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.