Строительная компания "Тэк Строй" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: дизайн інтер'єру Києва на Лукьяновской

Якщо вас цікавить Строительная компания "Тэк Строй", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Ремонт в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки дизайн інтер'єру або географічно спростити відбір (наприклад: дизайн інтер'єру, м. ). А якщо вам є що сказати про Строительная компания "Тэк Строй", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати дизайн інтер'єру до душі.

УКР РУС

Головна » Ремонт » Дизайн інтер'єру в Києві » Строительная компания "Тэк Строй"
Пошук:


Ремонт
Link.ua рекомендует:
Работа в строительной компании

Строительная компания "Тэк Строй""Тэк Строй" - строительная компания, предоставляющая услуги по строительству, реконструкции, проектированию, отделке домов, зданий и сооружений.

Деятельность компании включает в себя:
- проектирование;
- строительство;
- отделочные работы;
- ремонтные работы;
- снабжение материалами;
- сервис.

Основные виды работ, которые выполняет "Тэк Строй":
- проектирование коттеджей, домов, магазинов, кафе и других зданий;
- строительство коттеджей, домов, магазинов, кафе и других зданий;
- проектирование и строительство заборов, беседок и других сооружений;
- реконструкция зданий и сооружений, усиления конструкций;
- отделочные работы и ремонт коттеджей, квартир, офисов и других помещений;
- ремонтные и сервисные работы.

Особенностью компании "Тэк Строй" является полный цикл строительно-монтажных работ и обслуживание после окончания строительства, наличие наработанных технологий строительства, оптимизация строительства и экономия средств за счёт инженерного подхода и оптимизации проектной документации.

Телефон:
(096) 425-2335

Адрес:
ул. Дегтяревская, 12
Сайт:
www.ecobud.kiev.ua


Метро поблизу:
Лукьяновская

Рубрики:
Дизайн інтер'єру
Ремонт квартир

Додати компанію

Строительная компания "Тэк Строй" на карті Києва


Строительная компания "Тэк Строй" на карті Києва


Коментарі користувачів: Строительная компания "Тэк Строй"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Строительная компания "Тэк Строй", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати строительная компания, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Тэк Строй, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.