Строительная компания "Экспресс-технологии строительства" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: ремонт квартир Києва на Позняках

Якщо вас цікавить Строительная компания "Экспресс-технологии строительства", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Ремонт в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки ремонт квартир або географічно спростити відбір (наприклад: ремонт квартир, м. ). А якщо вам є що сказати про Строительная компания "Экспресс-технологии строительства", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати ремонт квартир до душі.

УКР РУС

Головна » Ремонт » Ремонт квартир в Києві » Строительная компания "Экспресс-технологии строительства"
Пошук:


Ремонт

Строительная компания "Экспресс-технологии строительства"ООО "Экспресс-технологии строительства" - это молодая, динамично развивающаяся компания, объединяющая профессионалов.

Наши конкурентные преимущества:
- кратчайшие сроки выполнения работ, там где другие компании говорят "Это невозможно"...;
- самое современное оборудование ведущих мировых производителей Graco, Putzmaister, EuroPro, Hilti, Hitachi;
- обученный персонал;
- прямые поставки строительных материалов: красок, шпаклевок, штукатурок, инструмента;
- рекомендации клиентов;
- опыт работы на большом количестве объектов гражданского и промышленного назначения, а также реализованные проекты в судостроении.

Телефон:
(044) 353-7477, (067) 473-0081

Факс:
(044) 593-8783

Адрес:
ул. Срибнокольская, 1-394
Сайт:
www.e-tb.com.ua

E-mail:
info@e-tb.com.ua


Метро поблизу:
Позняки

Рубрики:
Ремонт квартир

Додати компанію

Строительная компания "Экспресс-технологии строительства" на карті Києва


Строительная компания "Экспресс-технологии строительства" на карті Києва


Коментарі користувачів: Строительная компания "Экспресс-технологии строительства"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Строительная компания "Экспресс-технологии строительства", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати строительная компания, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Экспресс-технологии строительства, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.