Типография "50 Копеек" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: поліграфія Києва на Дворце Украина

Якщо вас цікавить Типография "50 Копеек", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Послуги в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки поліграфія або географічно спростити відбір (наприклад: поліграфія, м. ). А якщо вам є що сказати про Типография "50 Копеек", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати поліграфія до душі.

УКР РУС

Головна » Послуги » Поліграфія в Києві » Типография "50 Копеек"
Пошук:


Послуги
Link.ua рекомендует:
Работа в типографии

Типография "50 Копеек"Типография "50 Копеек" - производственный комплекс с многочисленным парком допечатного, печатного и переплетного оборудования.

В основе всех наших действий и решений лежит принцип уважения к нашим клиентам.

Телефон:
(044) 360-7171, (067) 548-3002, (093) 350-4015, (050) 370-1329

Адрес:
ул. Предславинская, 34б, офис 5
Сайт:
www.50kopeek.kiev.ua

E-mail:
zakaz@50kopeek.com.ua


Метро поблизу:
Дворец Украина

Рубрики:
Поліграфія

Додати компанію


Філії 50 Копеек (Типография):

Адреса: пр-т Московский, 21 (БЦ "Петровка", 6 этаж, офис 633)

Станції метро поблизу:
Почайна (Петровка)
Адреса: Харьковское шоссе, 164 офис 22

Станції метро поблизу:
Бориспольская
Вырлица
ХарьковскаяТипография "50 Копеек" на карті Києва


Типография "50 Копеек" на карті Києва


Коментарі користувачів: Типография "50 Копеек"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Типография "50 Копеек", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати типография, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії 50 Копеек, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.